10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1627TL003767 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 76" X 16' TA UT NOB 2KJ AFRAME |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 6.33' or 76" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 1800 |
| Payload: | 5200 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K263767 |
2026 K L Manufacturing LLC.
76" X 16'
TANDEM
UTILITY
NO BRAKE
2K JACK
AFRAME
4FT RAMP GATE