10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1017TL004241 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 76X10 SA UT |
| Length: | 10' or 120" |
| Width: | 6.33' or 76" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2995 lbs |
| Empty Weight: | 950 |
| Payload: | 2045 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264241 |
2026 K L Manufacturing LLC.
76 x 10 SA UT
3500LB SINGLE AXLE
2K JACK
2" BULLDOG HITCH
30" RAMP GATE
NO BRAKE
LED LIGHTS
A-FRAME