10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1A2029TL003955 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 83X20 CH 12K |
| Length: | 20' or 240" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 11000 lbs |
| Empty Weight: | 2200 |
| Payload: | 8800 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K263955 |
2026 K L Manufacturing LLC.
83 x 20 CH 12K
7K JACK
2 5/16 BULLDOG HITCH
SLIDE IN RAMPS
5200LB TANDEM AXLES
1 BRAKE