10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE1625TA016073 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 8.5X16 TA3 BASIC |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 8.5' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| Empty Weight: | 3120 |
| Payload: | 6870 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | WHITE W/ BLACKOUT |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C266073 |
2026 Cynergy 2
8.5 x 16 TA3 BASIC
WHITE W/BLACKOUT TRIM
5200LB AXLES
2K JACK
84" INTERIOR HEIGHT
RAMP REAR DOOR
SIDE DOOR
4 D-RINGS