10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE1425TA014231 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 7 X 14 TA BASIC |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 7' or 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 2320 |
| Payload: | 4680 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | SILVER |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C264231 |
2026 Cynergy 2
7 x 14
3500LB TANDEM AXLES
BASIC
SILVER
CHROME TRIM
72" INTERIOR
2K JACK
2 5/16" HITCH
RAMP REAR DOOR
SIDE DOOR