10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1X2428SL003288 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 83X24 EQ 2B 12KDLJ STAND UP RAMPS |
| Length: | 24' or 288" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Empty Weight: | 3600 |
| Payload: | 10400 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K253288 |
2 BRAKES
12K DROP LEG JACK
STAND UP RAMPS
14K
DDBF
10 PLY TIRES
BULLDOG HITCH
7000 TANDEM AXLES
2 BRAKES
12K DROP LEG JACK
STAND UP RAMPS
14K
DDBF