10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7X8BT2420TS004010 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | other |
| Model: | 83X24 14K TILT |
| Length: | 24' or 288" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Empty Weight: | 4090 |
| Payload: | 9910 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | H264010 |
16 FLAT 8 TILT 24 FT TRAILER
14K- 2 7K AXLES
SPARE TIRE HOLDER
TREATED WOOD