10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1419TL004199 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 83X14 SA UT |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Empty Weight: | 1075 |
| Payload: | 2425 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264199 |
83X14 SA UT
SINGLE 3500LBS AXLE
BULLDOG HITCH
LED LIGHTING
TREATED WOOD FLOOR
SPARE TIRE HOLDER
205/75/15 8PLY TIRES