10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1411TL004195 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 83X14 SA UT |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Empty Weight: | 1075 |
| Payload: | 2425 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264195 |
83X14 SA UT
SINGLE 3500 LBS AXLE
TREATED WOOD FLOOR
SPARE TIRE HOLDER
LED LIGHTING
DOT REFLECTIVE TAPE
205/75/15 8 PLY TIRES