10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE1625TA015585 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 7X16 TA BASIC 84" |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 7' or 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 2600 |
| Payload: | 4400 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | PEARL |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C265585 |
7x16 TA BASIC
84" INTERIOR HEIGHT
2K JACK
205/75/15 8PLY TIRES
LED LIGHTS
TANDEM 3500LBS AXLES
ATWOOD HITCH
2 5/16 RECEIVER
BARN REAR DOORS
SIDE DOOR