10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1412SL003359 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 76X14 SA UT |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 6.33' or 76" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Empty Weight: | 1300 |
| Payload: | 2200 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K253359 |
2025 K L Manufacturing LLC.
76 x 14
SINGLE AXLE
UTILITY TRAILER
TILT
2K JACK
BLACK