10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1014TL004228 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 76X10 SA UT NB 2KJ |
| Length: | 10' or 120" |
| Width: | 6.33' or 76" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Empty Weight: | 950 |
| Payload: | 2550 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264228 |
76X10 SA UT
SINGLE 3500 LBS AXLE
TREATED WOOD FLOOR
SPARE TIRE HOLDER
LED LIGHTING
DOT REFLECTIVE TAPE
205/75/15 8 PLY TIRES
2KJ