10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1A2629TL004336 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 83X16 12K CH |
| Length: | 26' or 312" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 12000 lbs |
| Empty Weight: | 2600 |
| Payload: | 9400 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264336 |
2026 K L Manufacturing LLC.
83 x 26 12K CH
6000LB TANDEM AXLES
7K DROP LEG JACK
DOUBLE BROKE TEAR DROP FENDERS
2 5/16 BULLDOG HITCH
1 BRAKE
SLIDE IN RAMPS
TREATED WOOD
LED LIGHTS