10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U142XTL004298 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 76X14 TA UT |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 6.33' or 76" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 1775 |
| Payload: | 5225 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264298 |
2026 K L Manufacturing LLC.
76 x 14 TA UT
3500LB AXLES
7K DROP LEG JACK
2" BULLDOG HITCH
1 BRAKE
30" RAMP GATE
TREATED WOOD
LED LIGHTS