10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1211TL004202 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 83X12 SA UT |
| Length: | 12' or 144" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2995 lbs |
| Empty Weight: | 975 |
| Payload: | 2525 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264202 |
2026 K L Manufacturing LLC.
83 x 12 SA UT
3500LB SINGLE AXLE
NO BRAKE
7K DROP LEG JACK
30" RAMP GATE
DOVE TAIL
2" BULLDOG HITCH
TREATED WOOD
LED LIGHTS