10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1U1629TL004175 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 76X16 TA UT |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 6.33' or 76" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 1800 |
| Payload: | 5200 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K264175 |
2026 K L Manufacturing LLC.
76 x 16 TA UT
3500LB TANDEM AXLES
BLACK
2K JACK
NO BRAKE
30" RAMP GATE
2" BULLDOG HITCH
LED LIGHTS
A-FRAME