10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7PA1A2026TL003993 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | klmanufacturingllc |
| Model: | 83X20 CH 7K |
| Length: | 20' or 240" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 2000 |
| Payload: | 5000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | K263993 |
2026 K L Manufacturing LLC.
83 x 20 CH 7K
3500LB TANDEM AXLES
2" BULLDOG HITCH
7K JACK
SLIDE IN RAMPS
1 BRAKE