10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE1422TA015837 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 7X14 TA BASIC RHINO ADV |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 7' or 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 2320 |
| Payload: | 4680 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLUE |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C265837 |
2026 Cynergy 2
7 x 14 TA BASIC
RHINO ADVANCE W/ ETRACKS
REAR WING W/ LIGHTS
BRIGHT BLUE W/ CHROME TRIM
84" INTERIOR HEIGHT
3500LB AXLES
2K JACK
2 5/16 HITCH
REAR RAMP DOOR
SIDE DOOR