10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE1623TA015455 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 7X15 TA3 ADV |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 7' or 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| Empty Weight: | 2560 |
| Payload: | 7430 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | PEARL |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C265455 |
2026 Cynergy 2
7 x 16 TA3 ADVANCED
PEARL W/ BLACKOUT TRIM
5200LB SPRING AXLES
84" INTERIOR HEIGHT
6 LUG TIRES
2K JACK
2 5/16 HITCH
REAR RAMP DOOR
SIDE DOOR