10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE2629TA014648 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 8.5X26 TA3 BASIC |
| Length: | 26' or 312" |
| Width: | 8.5' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| Empty Weight: | 4200 |
| Payload: | 5790 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C264648 |
2026 Cynergy 2
8.5 x 26 TA BASIC
5200LB AXLES
BLACK W/ CHROME TRIM
84" INTERIOR HEIGHT
RV LATCH
2K JACK
2 5/16 HITCH
REAR RAMP DOOR
SIDE DOOR