10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE1628TA013720 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 8.5X16 TA ADV |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 8.5' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 3000 |
| Payload: | 4000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C263720 |
2026 Cynergy 2
8.5 x 16
3500 TANDEM AXLES
ADVANCED- BLACK
BLACKOUT TRIM
84" INTERIOR HEIGHT
2K JACK
RAMP REAR DOOR W/ FOLD OUT
SIDE DOOR