10810 W Kellogg Dr.
Wichita, Kansas 67209

(316) 364-3467
sales@1stoptrailersales.com
| VIN: | 7NHBE1211TA015810 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | cynergy2 |
| Model: | 6X12 SA BASIC |
| Length: | 12' or 144" |
| Width: | 6' or 72" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Empty Weight: | 1460 |
| Payload: | 1530 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | SILVER |
| Location: | 7720 |
| Stock #: | C265810 |
2026 Cynergy 2
6 x 12 SA BASIC
SILVER W/ CHROME TRIM
BARN DOORS
72" INTERIOR HEIGHT
2K JACK
2" HITCH
SIDE DOOR